Rejestracja

Po zarejestrowaniu się na stronie uzyskujesz informacje o dokładnym statusie Twojego zamówienia. Informacje przekazane podczas rejestracji są użyte tylko do realizacji zamówienia i nie są przekazywane żadnym firmom telemarketingowym. I co najważniejsze podczas kolejnych zakupów nie musisz wypełniać ponownie informacji potrzebnych do wysyłki. W każdym momencie możesz zmienić informacje o sobie, dane do rachunku i wysyłki.

Zmiana zamówienia
Jeśli po złożeniu zamówienia chcesz coś w nim zmienić (sposób płatności, dostawy, zamówić dodatkowy produkt) prosimy skontaktuj się z nami (oczywiście jeśli nie zostało już wysłane, a musisz pamiętać, że działamy błyskawicznie;).

Dostawa
Nasze produkty wysyłamy korzystając z usług:
DPD - wiodąca międzynarodowa firma kurierska, codziennie świadczymy usługi tysiącom zadowolonych klientów. Jest częścią międzynarodowej sieci DPD i jednocześnie specjalistą na rynku krajowym.

Paczkomatów InPost - systemu skrytek pocztowych, stworzonych do bezkolejkowego odbioru i nadawania przesyłek. Są czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, nawet w niedziele i święta.

 

Przedpłata

Pobranie

16 zł

24 zł

9,99 zł

-


Bezpłatna wysyłka

Każde zamówienie powyżej 400 zł, realizowane na terenie Polski jest objęte darmową wysyłką.

Wysyłka międzynarodowa

Poza Polską zamówienia wysyłamy również do poniższych krajów Europy: Andora, Anglia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia (Eire), Irlandia Północna, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szkocja, Szwajcaria, Szwecja, Walia, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Normandzkie (Guernsey), Wyspy Normandzkie (Jersey).

Wysyłka realizowana jest przez firmę UPS w cenie 25€.

Płatności

Płatności można dokonać na poniższe konto:

Bank Zachodni WBK 36 1090 1245 0000 0001 3080 1588

Lion Venture Sp. z o.o.
Monika Raksimowicz
ul. Leszczyńskiego 4/25
50-078 Wrocław

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko i/lub numer zamówienia

lub poprzez serwis Transferuj.pl

Transferuj.pl jest pośrednikiem finansowym między Nadawcą a Odbiorcą Twoich wpłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. W ten sposób w ciągu kilku minut otrzymujemy potwierdzenie od Transferuj.pl, że zamówienie zostało zapłacone, dzięki temu szybciej możemy przystąpić do jego realizacji.

Termin dostawy

Dokładamy starań, aby każde zamówienie, które zostanie złożone do południa (przy jednoczesnym otrzymaniu wpłaty na nasze konto) zostało wysłane tego samego dnia (przy wyborze przesyłki kurierskiej oznacza to, iż zamówienie otrzymasz już następnego dnia roboczego). Czasami z różnych przyczyn termin ten może wydłużyć się do 3 dni roboczych.

Szkody i straty w transporcie

Niekiedy, niestety, zamówione rzeczy mogą się zgubić lub uszkodzić w czasie transportu. Jeśli tak się stanie, prosimy o poinformowanie nas poprzez e-mail, a my jak najszybciej dostarczymy towary zamienne. Ponieważ jednak nigdy świadomie nie wysyłamy uszkodzonych towarów potrzebujemy Twojej pomocy, aby odzyskać straty poniesione z winy przewoźnika, dlatego prosimy wypełnij protokół szkody w obecności kuriera.

Zwroty

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić piękne, starannie zapakowane produkty i mamy nadzieję, że m.in. dzięki temu pokochasz zakupy w naszym sklepie. Jeśli mimo tego, zechcesz zwrócić towar, możesz to uczynić w ciągu 10 dni od daty otrzymania zamówienia. Informację o numerze konta na jaki należy przelać zwracane pieniądze prześlij poprzez e-mail. Jeśli okaże się, że produkt nie został nam zwrócony w stanie oryginalnym (będzie nosił ślady użytkowania lub został w jakiś sposób zniszczony), zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru.